Aktualności
Informator
Historia
Galerie
Przyroda
Zwiedzanie
Noclegi:

Restauracje:

Imprezy:

Organizacje:

 

Kontakt

 
 

Ośrodek konferencyjno wypoczynkowy Savoy

DW Rogacz

W centrum Spały

Otoczone nieskazitelną przyrodą Spalskiego Parku Krajobrazowego oraz rzeki Pilicy, zlokalizowane w centrum Spały, ośrodki DOMS to doskonałe miejsce dla realizacji wyjątkowego wypoczynku czy wydarzenia biznesowego. Nowoczesność i historia, szacunek do tradycji, a jednocześnie nowoczesne podejście do klienta i jego potrzeb sprawiają, iż odnajdziecie tu Państwo niepowtarzalną atmosferę i klimat prawdziwej Spały.

OW "Savoy" mieści się w dawnym carskim hotelu, OW "Lwów" i OW "Wilno" zostały wybudowane w latach siedemdziesiątych.
Dzięki atrakcyjnemu położeniu OW SAVOY dotrzemy do wszystkich atrakcji Spały spacerem.

Z historią w tle

W OW SAVOY mieszkali z rodzinami Car Aleksander III i Car Mikołaj II oraz ich goście, dla których hotel został zbudowany. Według niektórych źródeł informacji nocował w nim też Rasputin. Po I Wojnie Światowej hotel służył rezydencji Prezydentów II Rzeczypospolitej. Mieszkali w nim goście prezydentów, Józef Piłsudski i prezydent Ignacy Mościcki. Po II Wojnie Światowej na schodach obiektu kręcono sceny do serialu “Czterej Pancerni i Pies”. Historyczny rodowód części obiektów sprawia, że w wielu detalach możemy przenieść się do Spały XIX i XX wieku

Wnętrza SAVOY

Pokoje SAVOY to połączenie współczesnego komfortu z historyczną klasą .Pokoje które oferuje ośrodek to system jedno, dwu i trzyosobowy. Dodatkowo obiekt dysponuje dwoma stylowymi Apartamentami.
W ośrodku funkcjonuje ekskluzywne miejsce spotkań – SALA KLUBOWA, nawiązująca do historycznego charakteru obiektu. To miejsce umożliwia odpoczynek oraz chwilę wytchnienia w Carsko Prezydenckim stylu.
Z myślą o grupach ośrodek przygotował wysokiej klasy zaplecze konferencyjne.

RESTAURACJA

Restauracja ,,Rzemiosło Smaku’’ to miejsce, które serwuje Gościom pyszne posiłki bazując na zdrowych, lokalnych produktach.
Istnieje możliwość wykupienia całodziennego wyżywienia jak i złożenia zamówień a’ la carte.
Restauracja organizuje imprezy okolicznościowe, wesela, bankiety, chrzciny.

Na terenie ośrodka znajduje się zewnętrzny plac zabaw, wypożyczalnia rowerów, kijków Nordic Walking, miejsce na ognisko, grill zewnętrzny, stół do tenisa stołowego.

Adres:
Doms sp z o.o.
Mościckiego 19
97-215 Spała

Kontakt:
tel. 447101418
tel. 503033159
email: spala@doms.com.pl